A case of 12 rolls of paper towels sells for $ 9. The cost of one roll sold individually is $ 1. what is the percent of savings per per roll for the 12-roll package over the cost of 12 rolls purchased individually?
Created: 6 months ago | Updated: 1 week ago

Related Questions